• Home
  • About Us
  • All Categories
  • Contact

Apple iPhone 13 Pro

I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review
WM9498UM_2C9B
I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review
WM9498UM_2C9B
1,17000

Mundësite e blerjes së produktit jane:
1. Blerja direkt nga siti.
2. Blerja me këste.
3. Para në dorë.

+
Bli Tani
Ky artikull shitet nga
Store rating:
0.00
Nr. Telefonit:
Pay In Installments
+
Apple iPhone 13 Pro
I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review

Description

Tek Gsmarena do të gjeni Celularë të rinj dhe të përdorur, Laptop, Ipad, Kompjutera, si dhe Servis per celularë duke ofruar shërbim të shpejtë, korrektësi, garanci dhe çmimet më të mira në treg. 

Apple iPhone 13 Pro

Kujtesa - 128 GB, 256 GB.

Vendi i kartës - Jo

Rrjeti - Teknologjia- GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE / 5G

Rrjeti - Përmasat - 146,7 x 71,5 x 7,7 mm (5,78 x 2,81 x 0,30 inç)

Bateria - Lloji - Li-Ion 3095 mAh, jo i lëvizshëm (12,11 Wh)

Karikimi - Karikimi i shpejtë (23 W, vlerësim jozyrtar), 50% në 30 minuta (reklamuar)

Ngjyrat - Grafit, Ari, Argjendi, Sierra Blu

Kamera kryesore - Katër - 12 MP, f/1,5, 26 mm (e gjerë), 1,9 µm, PDAF me piksel të dyfishtë, OIS me zhvendosje të sensorit

                                   12 MP, f/2.8, 77 mm (telefoto), PDAF, OIS, zmadhimi optik 3x

                                   12 MP, f/1,8, 13 mm, 120˚ (tejgjerë), PDAF

                                   Skaneri TOF 3D LiDAR (thellësia).

Kamera selfie - e dyfishtë - 12 MP, f/2.2, 23 mm (e gjerë), 1/3.6" , SL 3D, (sensori i thellësisë/biometrisë)

Karakteristikat - HDR

Video - 4K@24/25/30/60fps, 1080p@30/60/120fps, xhiro-EIS

Lloji i EKRANIT Super Retina XDR OLED, 120 Hz, HDR10, Dolby Vision, 1000 nits (HBM), 1200 nits (pika maksimale)
Madhësia 6,1 inç, 90,2 cm2 (~86,0% raport ekran-trup)
Rezolucioni 1170 x 2532 piksele, raporti 19,5:9 (~ 460 ppi densitet)
Mbrojtje Xham qeramik rezistent ndaj gërvishtjeve, veshje oleofobike
Gamë e gjerë ngjyrash
Ton i vërtetë


Features

Kombinim ngjyrash:
Ari
Storage Capacity:
256GB

Similar Products

From the same Vendor

I Disponueshëm
WM8470GX_0E26
Brand: Apple

You may also be interested in