• Home
  • About Us
  • All Categories
  • Contact
I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review
WM7511CB_0BBC
1,36000
Mundësite e blerjes së produktit jane: 1. Blerja direkt nga siti. 2. Blerja me këste. 3. Para në dorë.
+
Bli Tani
Ky artikull shitet nga
Store rating:
0.00
Nr. Telefonit:
Pay In Installments
+
Apple iPhone 13 Pro Max
I Disponueshëm
0.00
(0 reviews) Write a review

Description

Tek Gsmarena do të gjeni Celularë të rinj dhe të përdorur, Laptop, Ipad, Kompjutera, si dhe Servis per celularë duke ofruar shërbim të shpejtë, korrektësi, garanci dhe çmimet më të mira në treg. 

Apple iPhone 13 Pro Max

Kujtesa - 128 GB, 256 GB.

Vendi Kartes - Jo

Rrjeti - Teknologji- GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE / 5G

Rrjeti - Përmasat - 146,7 x 71,5 x 7,7 mm (5,78 x 2,81 x 0,30 inç)

Bateria - Lloji - Li-Ion 4352 mAh, e pa lëvizshme (16,75 Wh)

Karikimi - Karikimi i shpejtë (27W, vlerësim jozyrtar), 50% në 30 minuta (reklamuar)

Ngjyrat - Grafit, Ari, Argjendi, Sierra Blu

Kamera kryesore - Katër - 12 MP, f/1.5, 26mm (wide), 1.9µm, dual pixel PDAF, sensor-shift OIS, PDAF me piksel të dyfishtë, OIS me zhvendosje të sensorit,12 MP, f/2.8, 77mm (telefoto), PDAF, OIS, zmadhimi optik 3x, 12 MP, f/1.8, 13 mm, 120˚ (ultraide), PDAF, skaner TOF 3D LiDAR (thellësia).

Selfie me kamerë - e dyfishtë - 12 MP, f/2.2, 23mm (e gjerë), 1/3.6", SL 3D, (sensori i thellësisë/biometrisë)

Karakteristikat - HDR

Video - 4K@24/25/30/60fps, 1080p@30/60/120fps, gyro-EIS

Lloji i EKRANIT Super Retina XDR OLED, 120 Hz, HDR10, Dolby Vision, 1000 nits (HBM), 1200 nits (pika maksimale)
Madhësia 6,7 inç, 109,8 cm2 (~87,4% raporti ekran-trup)
Rezolucioni 1284 x 2778 piksele, raporti 19,5:9 (~ 458 ppi densitet)
Mbrojtje Xham qeramik rezistent ndaj gërvishtjeve, veshje oleofobike
Gamë e gjerë ngjyrash
Ton i vërtetë

Features

Kombinim ngjyrash:
Argjendi
Storage Capacity:
256GB

Similar Products

From the same Vendor

I Disponueshëm
WM8470GX_0E26
Brand: Apple

You may also be interested in